Zapraszamy do nowego cyku wpisów, w którym będziemy prezentować nasze najlepsze wydruki. Czytaj DalejJako pierwszy prezentujemy model robota, który Michał wybrał na maskotkę swojego bloga. Z Michałem poznaliśmy się nieco wcześniej, kiedy poprosił nas o rozmowę o druku 3D.

Model robota Michał znalazł na thingiverse i poprosił nas o druk. Cały proces produkcji, czyli drukowanie  ponad 13 elementów i złożenie ich w całość okazały się dość czasochłonne (pracowaliśmy 2 dni), ale było warto! Model wyszedł tak dobrze, że nie możemy się z nim rozstać. Na szczęści Michał pozwolił nam jeszcze przez chwilę zostawić robota w Materialination. Jeśli odwiedziliście nasze stoisko podczas Art&Bits w Katowicach, 3D Poland w Lublinie,  albo wpadliście na 3D Printing Party, mieliście okazję przekonać się jak świetnie model prezentuje się w rzeczywistości.

Przynajmniej raz w tygodniu, na blogu będziemy prezentować kolejne świetne wydruki, dlatego prosimy Was o podsyłanie swoich propozycji. Najciekawsze na pewno wydrukujemy i opiszemy!