fbpx

W celu skorzystania z usług 3D zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub wysyłkę modelu na adres: kontakt@materialination.com

W odpowiedzi na zapytanie prześlemy darmową wycenę druku 3D wraz z przewidywanym terminem realizacji. Nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszej technologii druku, przedstawią różne możliwości, sprawdzą czy wysłany model nie posiada żadnych wad i upewnią się, że wydruk, będzie spełniał najwyższe standardy jakości.

Wszystkie usługi druku 3D realizujemy po akceptacji wyceny i terminu realizacji. Wysłanie zapytania jest darmowe i niezobowiązujące. Nawet jeśli nie będziemy w stanie sprostać konkretnej usłudze druku 3D postaramy się wskazać zaufanego partnera, który będzie mógł pomóc.

Skorzystaj z usług druku 3D w Materialination i ciesz się profesjonalną obsługą i najwyższą jakością wydruków.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu:
mail: kontakt@materialination.com

Przed wysłaniem modelu do wyceny zapoznaj się z artykułem:

 

Bayer

Szybka i profesjonalna realizacja.

T-Mobile

Razem z Materialination przeprowadziliśmy pierwszy w Polsce projekt drukowania 3D gadżetów w salonach sprzedaży T-Mobile.

Realizujemy usługi druku 3D w całej Polsce!

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski! W naszej sieci dysponujemy drukarkami 3D w każdej części kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować nawet największe zamówienie.

Za usługi druku 3D odpowiedzialni sprawdzeni i doświadczeni specjaliści, od dawna powiązani z branżą, mający na koncie wiele wydruków 3D i realizacji w różnych technologiach.

Chętnych do dołączenia do Społeczności drukarzy 3D zapraszamy do kontaktu

Logo

Miejsce dla wszystkich chcących tworzyć biznes związany z drukiem 3D, hardware i IoT.

Kontakt


  • Materialination Group Sp. z o.o.
    Edmunda Wasilewskiego 20/1
    30-305 Kraków
    NIP: 6751505353 KRS: 0000519096
  • kontakt@materialination.com