Profesjonalny Serwis Drukarek 3D

Serwis Drukarek 3D

Profesjonalny Serwis Drukarek 3D:

serwis@materialination.com

W  Materialintion uruchomiliśmy profesjonalny serwis drukarek 3D. Do Krakowa możecie wysyłać lub przywozić wszystkie drukarki 3D (FDM), z którymi macie jakikolwiek  problem – na pewno będziemy mogli pomóc.

Serwis Drukarek 3D Materialination przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów drukarek FDM. Serwisujemy drukarki wszytskich producentów z Polski i ze świata. Składamy RepRapy, do których złożenia nie wystarczyło Wam czasu i/lub motywacji i które zamiast drukować stoją w rozsypce czekając na lepsze czasy.

Zanim wyślecie do nas drukarkę konieczne jest zgłoszenie przez formularz kontaktowy z dokładnym opisem usterki, informacjami o modelu drukarki oraz zdjęciami, które pozwolą nam lepiej zdiagnozować wszystkie problemy. Po mailowym zgłoszeniu awarii i akceptacji wstępnej wyceny naprawy, indywidualnie ustalimy formę i czas wysyłki/dostarczenia drukarki 3D do warsztatu.

Wstępna diagnoza i szacunkowa wycena naprawy jest darmowa! 

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski! Zgromadziliśmy spory zapas części zamiennych, tak aby możliwie szybko uporać się z większością typowych usterek. Zależy nam na szybkim i profesjonalnym serwisie. Na wykonane naprawy i części zamienne udzielamy gwarancji.

Za serwis drukarek 3D odpowiedzialni są bardzo doświadczeni specjaliści, od dawna powiązani z branżą, mający na koncie wiele napraw, upgreadów a nawet własne konstrukcje drukarek 3D.

Wypełnij Formularz Kontaktowy lub napisz na serwis@materialination.com i otrzymaj darmową wycenę naprawy! 

Wypełnij Formularz Kontaktowy: