Jeśli mecie w swoich domach lub firmach sprawne, używane Drukarki 3D, które nieużywane pokrywają się warstwą kurzu, komis drukarek 3D Materialination to miejsce, które tworzymy specjalnie dla Was. Zapraszamy po więcej informacji! 

Komis Drukarek 3D to nowa inicjatywa, która powstaje w odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania społeczności. Jeśli pomysł na wykorzystanie drukarki 3D nie wypalił i sprzęt zamiast pracować, siebie zarabiać, stoi pokrywając się kurzem, być może najlepszym rozwiązaniem będzie jego sprzedaż?

Z  jednej strony chcemy pomóc osobom, które z jakiś powodów chcą sprzedać drukarkę 3D, a z drugiej dotrzeć do użytkowników, którzy zastanawiają się nad zakupem i szukają najlepszych okazji. Z naszych obserwacji wynika, że całkiem sporo drukarek 3D leży nieużywana, podczas gdy mogłaby pracować u kolejnych nabywców. Komis Drukarek 3D powstał po to aby połączyć osoby chcące sprzedać sprawne, używane drukarki 3D z klientami, którzy szukając najlepszej okazji nie muszą kupować nowego sprzętu.  (Wszystkich poszukujących nowych drukarek 3D zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu)

W pierwszym etapie prac chcemy zapełnić nasz komis drukarek 3D najlepszymi ofertami. Już teraz prowadzimy rozmowy z kilkoma właścicielami, którzy wymieniają drukarki na nowsze lub z różnych przyczyn postanowili  zrezygnować z technologii druku 3D. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy planują sprzedać swoją drukarkę. Zdjęcia, historię i dokładny opis sprzętu prosimy wysyłać na adres: michal@materialination.com – na pewno się dogadamy 🙂

Nasz komis drukarek 3D to miejsce tylko na w pełni sprawny i sprawdzony sprzęt. Jeśli Twoja drukarka nie działa, przed oddaniem jej do komisu zapraszamy do naszego serwisu drukarek 3D. Zależy nam na tym, aby w komisie znalazły się tylko godne polecenia egzemplarze, które od razu po zakupie będą mogły być wykorzystane przez nowych właścicieli.

W razie wszelkich pytań dotyczących komisu drukarek 3D, zapraszamy do kontaktu mailowego i aktywności komentarzach pod tym wpisem. Swoje pytania, uwagi i pomysły możecie wymieniać również na forum.

Sprawdź również

24 listopada 2019

Krótka Historia Materialination

Wszystko zaczęło się od społeczności Materialination działa na rynku od 2012 roku. Od samego początku zależało…

21 stycznia 2020

Tworzenie rzeźb w programach 3d

Inspiracją dla tego wpisu był post, który na jednej z grup na Facebooku zamieścił Anton, który…

24 września 2018

Konferencja dla branży druku 3D

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D…

Logo

Miejsce dla wszystkich chcących tworzyć biznes związany z drukiem 3D, hardware i IoT.

Kategorie


 • Drukarki 3D
 • Filemanty
 • Akcesoria
 • Usługi
 • Współpraca

Kontakt


 • Materialination Group Sp. z o.o.
  Edmunda Wasilewskiego 20/1
  30-305 Kraków
  NIP: 6751505353 KRS: 0000519096
 • kontakt@materialination.com
 • +48 512 188 715