W końcu doczekaliśmy się nowej odsłony strony internetowej oficjalnego dystrybutora Makerbota w Polsce!

Krakowska firma Cadxpert, która jest oficjalnym dystrybutorem drukarek Makerbot ruszyła z nowym serwisem internetowym. Nową stronę można zobaczyć tutaj: http://www.druk3d.cx/

Na stronie możemy kupić wszystkie dostępne w sprzedaży modele drukarek, skaner i filament amerykańskiego producenta. Dodatkowo za pośrednictwem nowej strony można zamówić wydruk 3D przesłanego modelu oraz kupić oprogramowanie do modelowania 3D.

Zrzut ekranu 2014-03-25 o 21.23.05

Strona jest nowoczesna i przejrzysta. Bardzo podobają się nam podstrony produktowe, gdzie nie tylko możemy zapoznać się z opisem i zdjęciami sprzętu, ale także zamówić próbny wydruk.

W Materialination od zawsze można było oglądać i korzystać z drukarek Makerbota, dlatego tym bardziej jest nam miło poinformować o współpracy, którą podjęliśmy z firmą Cadxpert. Współpraca dotyczy zarówno sprzedaży jak i szkoleń i wdrożeń Makerbotów.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem jednej z drukarek Makerbota, wystarczy napisać na: michal@materialination.com lub zadzwonić na numer: 535 672 135 – chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniej drukarki, oprogramowania oraz zorganizujemy szkolenie.

A jak Wam podoba się nowa strona oficjalnego dystrybutora Makerbota w Polsce? Czekamy na Wasze uwagi i spostrzeżenia w komentarzach.