W lipcu otrzymaliśmy super zaproszenie od Fundacji Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA, którzy zaproponowali nam wsparcie stoiska Allegro w ramach Konferencji Confitura’13, która już po raz szósty miała odbyć się na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Zobaczcie jak wyszło:

Confitura to wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tym razem przez stoiska partnerów konferencji przewinęło się około 1000 osób. Nieskromnie musimy przyznać, że stoisko Firmy Allegro, które mieliśmy okazję wspierać drukiem 3D, cieszyło się największym zainteresowaniem!  O wydruk prosili wszyscy, nawet Panowie ochroniarze byli bardzo zainteresowani drukiem 3D, oczywiście nie opuścili naszego stoiska z pustymi rękami.


Wydrukowaliśmy 
mnóstwo gadżetów – klocki lego, bransoletki, obudowy na iPhona, patyczki do lodów i dużo innych, wspaniałych upominków. Wiele osób wróciło do domów z niepowtarzalnymi gadżetami. 

 

Jeśli Wy również chcecie aby organizowanie przez Was wydzieranie zostało wzbogacone drukiem 3D i stało się jeszcze bardziej ciekawe, piszcie do nas na adres joanna@materilination.com

Chętnie do Was przyjedziemy i staniemy się częścią waszego eventu!