Wszystko zaczęło się od społeczności

Społeczność Materialination

Materialination działa na rynku od 2012 roku. Od samego początku zależało nam przede wszystkim na dzieleniu się naszą wiedzą i doświadczeniem o druku 3D. Tak na samym początku istnienia Materialination pisał o nas Antyweb, Polityka i Gość Niedzielny

Stworzyliśmy nawet 10 przykazań Materialination, które nadal są nam bliskie:

1. Jesteśmy po to żeby wzajemnie się uczyć, wymieniać wiedzą i inspirować.
2. Wspieramy kreatywność i eksperymenty , tolerujemy pomyłki. Jeśli masz pomysł, w którym możemy pomóc – pisz do nas śmiało!
3. Zapraszamy wszystkich początkujących – wszyscy kiedyś nimi byliśmy.
4. Nie ma złych pytań.
5. Jesteśmy transparentni.
6. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy dzielą nasze wartości, szczególnie kiedy również dają coś od siebie.
7. Każdy może wnieść coś do naszej społeczności.
8. Wspieramy Creative Commons i otwartość. Linkujemy i współpracujemy ze wszystkimi, którzy chcą współpracować z nami. Wszystkim, którzy są tutaj żeby zarabiać pieniądze, chętnie pomożemy zbić fortunę, dzieląc się naszym doświadczeniem i kompetencjami naszej społeczności. Im bardziej wartościowa i użyteczna jest nasz społeczność, tym więcej możliwości do wspólnego bogacenia się!
9. Jesteśmy bardzo ambitni i przestrzegamy wysokich standardów. Chcemy stworzyć najlepszy ekosystem do nauki, dzielenia się i zabawy z drukiem 3d.
10. W grupie tkwi większy potencjał i jest zdecydowanie więcej zabawy niż w pojedynkę. Dlatego tworzymy społeczność.

Biznes

Od 2012 roku przeszliśmy bardzo długą drogę:

Sprzedajemy drukarki 3D i mamy w tym bardzo duże doświadczenie (sprowadziliśmy do Polski pierwsze egzemplarze Makerbotów i otwieraliśmy pierwszy sklep z drukarkami 3D razem z Zortraxem)
Wspieramy też producentów drukarek 3D organizując kampanie pre-order i promując ich akcje crowdfundingowe na kickstarterze!

Od kilku lat prowadzimy również serwis drukarek 3D

Serwis Drukarek 3D

Świadczymy usługi druku 3D od elementów do suszarki na prania dla Pana Leopolda po krótkie serie i prototypy dla międzynarodowych korporacji. Pomagamy również w przygotowaniu do produkcji seryjnej.

Organizujemy szkolenia i warsztaty. W naszych szkoleniach udział wzieły setki osób z całej Polski. Szkoliliśmy i prowadziliśmy warsztaty dla takich firm jak Google, Play, Orange, T-Mobile i wiele innych.

Szkolenia Materialination

Współpraca

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych ekip związanych z drukiem 3D, hardware i DiY na polskim rynku. Współpracując z nami masz dostęp nie tylko do sprawdzonych produktów i usług, ale do całej naszej wiedzy i doświadczenia.

Co nas wyróżnia?

Wszyscy klienci Materialination mogą liczyć na nasze wsparcie i wsparcie naszej Społeczności. Nie tylko wymieniamy się wiedzą. Pomagamy w ułożeniu strategii marketingowej i sprzedaży produktów, a także dajemy dostęp do klientów i realnie pomagamy w rozwoju Twojej firmy.

Każdy klient może dołączyć do naszej Społeczności, mieć dostęp do wiedzy, unikatowych ofert, które nie są publikowane nigdzie indziej, zakupów grupowych w najlepszych cenach i wiele innych. O szczegółach można przeczytać na stronie: Współpraca.

Jeśli chciałbyś dodać swój produkt do naszego sklepu i wspólnie z nami budować największą w Polsce społeczność dla biznesu związanego z drukiem 3D, hardware i IoT – zapraszamy! Skontaktuj się z nami już dziś.