Polsko-szwedzki startup łączący intuicyjną w obsłudze drukarkę 3D z dedykowanym marketem online, ogłasza konkurs dla projektantów, hobbystów i studentów wzornictwa na najoryginalniejsze modele 3D. Autorzy najlepszych prac mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody, w tym drukarki 3D, a także rozpocząć stałą współpracę jako kuratorzy projektów realizowanych przez Skriware.

Technologia 3D zyskuje ludzki wymiar

Skriware to wspólny projekt pasjonatów z Polski i Szwecji, którzy postanowili sprowadzić technologię 3D do domów zwykłych użytkowników. Po zakończonej sukcesem kampanii na portalu crowdsourcingowym Kickstarter, zespół Skriware pozyskał środki na wprowadzenie na rynek eleganckiej i minimalistycznej drukarki 3D. W połączeniu z komplementarną platformą Skrimarket.com, użytkownik otrzymuje unikalną funkcję “kliknij i drukuj”, która pozwala na drukowanie wybranych przedmiotów za pomocą zaledwie jednego kliknięcia myszką. Nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, czy obsługiwać skomplikowanych programów do modelowania.

Kreatywność przynosi zyski

Po uruchomieniu marketu online, Skriware zachęca wszystkich desingerów oraz entuzjastów druku 3D do udziału w konkursie i zamieszczania swoich prac na platformie. Twórcy projektów, które po weryfikacji trafią na portal mogą nie tylko wygrać drukarki 3D, ale też zacząć zarabiać na swoich modelach od samego początku – w tym również po zakończeniu konkursu. Organizatorzy nie wprowadzają ograniczeń odnośnie liczby zgłaszanych prac, dzięki czemu każdy nowo dodany projekt zwiększa szanse danego uczestnika na zwycięstwo.

Nasz konkurs to doskonała okazja zarówno dla doświadczonych projektantów do pokazania swoich prac szerszej grupie odbiorców, jak i dla dopiero rozpoczynających swoją przygodę z modelowaniem 3D – dzięki tej inicjatywie ich talent może zostać zauważony. Zachęcamy więc do udziału wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Liczy się przede wszystkim kreatywne podejście i orgynialność zgłaszanych prac. Kto wie, być może uda nam się nawet znaleźć osobę, która zostałaby kuratorem platformy i dołączyła do naszego zespołu na stałe.

powiedział Daniel Losinski, CEO w Skriware

Konkurs na najlepsze modele 3D potrwa trzy miesiące – od 4 lipca do 30 września bieżącego roku. Każdego tygodnia jury wyłoni laureatów tygodnia, którzy następnie zakawalifkują się do walki o projekt miesiąca. Dodatkowo, dla najaktywniejszych uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody specjalne. Regulamin konkursu znajduje się na strone skrimarket.com

A więc do dzieła, bo jest o co walczyć!

Sprawdź również

24 listopada 2019

Krótka Historia Materialination

Wszystko zaczęło się od społeczności Materialination działa na rynku od 2012 roku. Od samego początku zależało…

21 stycznia 2020

Tworzenie rzeźb w programach 3d

Inspiracją dla tego wpisu był post, który na jednej z grup na Facebooku zamieścił Anton, który…

24 września 2018

Konferencja dla branży druku 3D

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D…

Logo

Miejsce dla wszystkich chcących tworzyć biznes związany z drukiem 3D, hardware i IoT.

Kategorie


 • Drukarki 3D
 • Filemanty
 • Akcesoria
 • Usługi
 • Współpraca

Kontakt


 • Materialination Group Sp. z o.o.
  Edmunda Wasilewskiego 20/1
  30-305 Kraków
  NIP: 6751505353 KRS: 0000519096
 • kontakt@materialination.com
 • +48 512 188 715