Jeśli mecie w swoich domach lub firmach sprawne, drukarki 3D, które nieużywane pokrywają się warstwą kurzu, komis drukarek 3D Materialination to miejsce, które stworzyliśmy specjalnie dla Was.

Komis drukarek 3D to inicjatywa, do której po krótkiej przerwie, postanowiliśmy powrócić. Pomysł powstał w odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania społeczności i pomoc w sprzedaży drukarek 3D.

Jeśli pomysł na wykorzystanie drukarki 3D nie wypalił i sprzęt, zamiast pracować i na siebie zarabiać, stoi pokrywając się kurzem, być może najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie go do komisu drukarek 3d? 

Z  jednej strony chcemy pomóc osobom, które z jakichś powodów chcą sprzedać drukarkę 3D, a z drugiej dotrzeć do użytkowników, którzy zastanawiają się nad zakupem i szukają najlepszych okazji. Z naszych obserwacji wynika, że całkiem sporo drukarek 3D leży nieużywana, podczas gdy mogłaby pracować u kolejnych nabywców.

Komis drukarek 3D powstał po to, aby połączyć osoby chcące sprzedać sprawne, używane drukarki 3D z klientami, którzy szukając najlepszej okazji, nie muszą kupować nowego sprzętu.  (Wszystkich poszukujących nowych drukarek 3D zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu z drukarkami 3d)

Obecnie będziemy skupiać się na tym, żeby zapełnić komis drukarek 3D najlepszymi ofertami. Już teraz prowadzimy rozmowy z kilkoma właścicielami, którzy wymieniają drukarki na nowsze lub z różnych przyczyn postanowili  zrezygnować z technologii druku 3D.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy planują sprzedać swoją drukarkę. Zdjęcia, historię i dokładny opis sprzętu prosimy wysyłać na adres: kontakt@materialination.com

Komis drukarek 3D Materialination, to miejsce, w którym oferujemy wyłącznie w pełni sprawny i sprawdzony sprzęt. Jeśli Twoja drukarka nie działa, przed oddaniem jej do komisu zapraszamy do naszego serwisu drukarek 3D.

Zależy nam na tym, aby w komisie znalazły się tylko godne polecenia egzemplarze, które od razu po zakupie będą mogły być wykorzystane przez nowych właścicieli. Warunkiem dodania swojej drukarki 3d do komisu jest udzielenie 30-dniowej gwarancji rozruchowej, oraz wsparcia (mail/tel) nowemu nabywcy, tak żeby ten bez problemu mógł zacząć pracę na zakupionym sprzęcie.  

komis drukarek 3d

W razie wszelkich pytań dotyczących komisu drukarek 3D, zapraszamy do kontaktu mailowego i aktywności komentarzach pod tym wpisem.