Już 22 września ruszają jedne z największych targów narzędziowych na świecie – Euromold, podczas których krakowski producent drukarek 3D – firma 3D Kreator zaprezentuje swoją najnowszą drukarkę 3D Kreator Motion.

Międzynarodowe spotkanie

Odbywające się w dniach 22 -25 września targi Euromold to jedna z największych na świecie imprez, podczas której prezentowane są najnowsze trendy w designie, inżynierii, odlewnictwie, tworzeniu narzędzi oraz druku przestrzennym. 375 wystawców z całego świata będzie prezentowało swoje produkty, usługi oraz umiejętności. Już po raz kolejny jednym z najważniejszych tematów będzie rynek druku 3D na świecie. Ponad ⅓ wszystkich wystawców to producenci oraz dostawcy usług z obszaru druku przestrzennego.

Drukarka 3D – Światowa premiera

Wśród wystawców nie zabraknie polskiego akcentu. Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miała drukarka Motion, zaprezentowana przez krakowską firmę 3D Kreator.

Specyfika oraz skala wydarzenia sprawiły, że zdecydowaliśmy, aby to właśnie gościom Euromold zaprezentować drukarkę 3D Kreator Motion po raz pierwszy – wyjaśnia prezes zarządu 3D Kreator Przemysław Kazanowski.

Prezentowana drukarka to nowsza generacja urządzenia wprowadzonego na rynek w zeszłym roku. W Motion zmodyfikowana została platforma stolika, która kalibruje poziom stołu i informuje użytkownika o właściwym poziomie. Zmieniona została również obudowa oraz wprowadzono czujnik fi lamentu, który informuje o kończącym się materiale.

Przemysław Kazanowski, CEO at 3DKreator

Wraz z premierą nowego urządzenia wprowadziliśmy własną linię filamentów 3DK PLA, ABS oraz materiały premium jak nylon. Także na Euromold przygotowaliśmy nową wersję naszej strony www 3DKreator.com- wyjaśnia Kazanowski.

Budowanie relacji

Na polskim rynku drukarka dostępna jest od roku. Kolejnym celem producentów jest wprowadzenie Kreator Motion na rynki zagraniczne i rynki niemieckojęzyczne.

Nie ukrywamy, że ważnym elementem rozwoju 3D Kreatora jest dotarcie do zagranicznych klientów. Dlatego też postanowiliśmy wziąć udział w targach Euromold 2015, by rynek szerzej zapoznał się z naszą ofertą.. Naszym głównym celem jest zbudowanie relacji biznesowych oraz nawiązanie współpracy z potencjalnymi resellerami zagranicznymi – dodaje prezes zarządu 3D Kreator Przemyslaw Kazanowski.