Kolejne nowości w Materialination – otwieramy serwis drukarek 3D!

W nowej siedzibie Materialintion powstaje profesjonalny serwis drukarek 3D. Do Krakowa możecie wysyłać drukarki 3D (FDM), z którymi macie jakikolwiek  problem. Może to być RepRap, do którego złożenia nie wystarczyło Wam czasu i/lub motywacji i który zamiast drukować stoi w rozsypce. Rozwiążemy również problemy z drukarkami, które uległy uszkodzeniu, nie działają poprawnie, wymagają przeglądu lub wymiany części. Przyjmujemy sprzęt zarówno na przegląd  i konserwację jak i wymagające gruntownego remontu.

Drukarki można dostarczać osobiście do Krakowa na ul. Krakusa 8 do nowej siedziby Materialination

lub przysyłać kurierem, po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a niedługo także  z Europy! Zgromadziliśmy spory zapas części zamiennych, tak aby możliwie szybko uporać się z większością typowych usterek. Zależy nam na szybkim i profesjonalnym serwisie. Na wykonane naprawy i części zamienne udzielamy gwarancji.

Za serwis odpowiedzialni są Janek i Kacper którzy dołączyli do zespołu Materialination

foto serwis drukarek 3D
 

Chłopaki od dawna pracują nad konstrukcjami drukarek 3D, na swoim koncie mają niezliczoną ilość zbudowanych i naprawionych drukarek. Możecie kojarzyć ich również z zespołu AGH Racing odpowiedzialnego za budową świetnego bolidu:

 

Jeśli Wasza drukarka wymaga naprawy, przeglądu lub upgade’u zapraszamy do kontaktu. Wystarczy napisać maila: serwis@materialination.com