W związku ze zbliżającymi świętami przygotowaliśmy dla Was 10 ciekawych pomysłów na druk 3d na Wielkanoc. Który projekt podoba się Wam się najbardziej?

Druk 3D na Wielkanoc #1

Przegląd zaczynamy od oryginalnego, świątecznego dodatku do stroju, który najbardziej spodoba się najmłodszym! Wydrukowane uszy wielkanocnego zająca zrobią furorę podczas niejednego, świątecznego spotkania.

druk 3d na wielkanoc 1

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #2

Co prawda święta wielkanocne nie należą do najdłuższych, ale pomiędzy śniadaniem, obiadem i uroczystą kolacją, być może znajdziecie chwilę na książkę. Gdy kolejne spotkanie, przerwie Wam czytanie, przyda się wielkanocna zakładka z drukarki 3D.

druk 3d na wielkanoc 2

źródło Maker Club

Druk 3D na Wielkanoc #3

Wielkanocny, świąteczny stół musi być odpowiednio udekorowany. Mając w domy drukarkę 3D można puścić wodze wyobraźni. Czy można wymyślić bardziej wielkanocny stojak na serwetki? 🙂

druk 3d na wielkanoc 3

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #4

W oczekiwaniu na Lany Poniedziałek, o relaks w niedzielny wieczór zadba świeczka umieszczona w odpowiedniej oprawce. Oczywiście z drukarki 3D.

druk 3d na wielkanoc 4

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #5

Origami uczy cierpliwości. Gdy świąteczne obowiązki pozbawią Was jednak czasu, z pomocą przyjdzie drukarka 3D. Idealna, nowoczesna ozdoba na designerski, wielkanocny stół.

druk 3d na wielkanoc 5

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #6

Ten wydruk z kolekcji studia designerskiego z Polski: UAU Project dostarcza doskonałej okazji, żeby podczas świątecznych spotkań, skusić się na butelkę dobrego wina. Oczywiście wszystko dla wielkanocnego zajączka!

druk 3d na wielkanoc 6

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #7

Ponieważ wydrukowane, królicze uszy najprawdopodobniej przypadną do gustu najmłodszym fanom druku 3D, proponujemy również coś dla dorosłych: wielkanocna biżuteria, prosto z drukarki 3D:

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #8

Mówi się, że Wielkanoc to „jajeczne święta”. Taka okazja wymaga specjalnego sposobu na przechowywanie większej ilości jaj. Jak podoba się Wam taka rodzinna kolekcja?

druk 3d na wielkanoc 8

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #9

Ta propozycja przypadnie do gustu zarówno cukiernikom, jak i łasuchom. Dzięki  wydrukowanej formie stworzenie dodatkowych, czekoladowych zajączków, nie będzie żadnym problemem 🙂

druk 3d na wielkanoc 9

źródło: Thingiverse

Druk 3D na Wielkanoc #10

Na koniec kolejny pomysł  dla wszystkich amatorów słodkości. Drukarka 3D to doskonałe narzędzie do tworzenia dedykowanych wykrawaczek do ciastek. Co powiecie na ciasteczka w kształcie pisanek?

druk 3d na wielkanoc 10

żródło: Thingiverse

Mam nadzieję, że nasz subiektywny wybór przypadnie Wam do gustu. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie wielkanocne wydruki powstały na Waszych drukarkach? Pochwalcie się w komentarzach!

Wesołych Świąt!