Fundusz inwestycyjny Arkley uruchamia akcelerator dla startupów hardware

Arkley – Fundusz VC specjalizujący się w inwestycjach w projekty hardwarowe (w swoim portfolio maja takie projekty jak Zmorph, BIVROST,  Tespack czy Lovely) uruchamia swój program akceleracyjny dla startupów. Informujemy o tym z tym większą przyjemnością, ponieważ jako Materialination zostaliśmy partnerem akceleratora i swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami będziemy wspierać zarówno Arkley jak i startupy, które zdecydują się przystąpić do akceleratora.

O Programie

Akcelerator jest bardzo elastyczny. Nie ma oficjalnych terminów zgłoszeń ani dodatkowych obostrzeń. Wsparcie jest w 100% indywidualne i dopasowane do potrzeb konkretnych projektów. Wierzymy, że indywidualne podejście pozwoli na wydobycie pełni potencjały z projektów, które zdecydują się na współpracę z nami.

„Chcemy odciąć się od dotychczasowego modelu, w którym akceleratory zbierają startupy w jednym czasie i jednym miejscu i zaproponować w pełni indywidualne podejście. Zależy nam na tym, żeby każdej drużynie poświęcić maksymalnie dużo uwagi, ponieważ mocno wierzymy, że to właśnie dobry zespół jest kluczem do sukcesu” – Piotr Wąsowski, założyciel i CEO Arkley.

Podczas trwania programu chcemy dzielić się nie tylko własną wiedzą i doświadczeniem ale również angażować partnerów, z którymi współpracujemy. W zależności od stadium rozwoju, w którym znajduje się Startup jesteśmy w stanie dobrać najlepszy rodzaj wsparcia, tak aby współpraca była jak najbardziej owocna. Rodzaje współpracy, które są możliwe to m.in: rozwój produktu (we współpracy z najlepszymi specjalistami i agencjami hardware), produkcja masowa (również z wykorzystaniem producentów w Chinach), dystrybucja i sprzedaż (z wykorzystaniem sieci kontaktów w EU i USA) i wiele więcej. Od lat tworzymy projekty hardware i mamy opracowany cały proces.

Uczestnictwo w akceleratorze nie gwarantuje pozyskania funduszy/inwestycji, jest to jednak jedno głównych założeń programu.

Startupy

Program akceleracyjny skupia się na poszukiwaniu Ludzi, a nie startupów. Szukamy fantastycznych Zespołów którzy rozwijają projekty w fazie seed lub pre-seed. Dowodem na to, że inwestujemy w Ludzi a nie projekty są założyciele firm, z portfolio funduszu: aż 3 z nich znalazło się na liście Forbes 30 under 30

Jedyne warunki przystąpienia do akceleratora: zebrany zespół + projekt hardware w fazie seed lib pre-seed.

Więcej o programie akceleracyjnym dowiecie się na tej stronie internetowej.

Swoje zgłoszenia do programu można wysyłać również przez poniższy formularz:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

Sprawdź również

24 listopada 2019

Krótka Historia Materialination

Wszystko zaczęło się od społeczności Materialination działa na rynku od 2012 roku. Od samego początku zależało…

24 września 2018

Konferencja dla branży druku 3D

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D…

30 lipca 2018

Szkielet Mamuta z drukarki 3d

Materialise realizuje swój największy dotychczas projekt druku 3D w technologii SLA. Firma postanowiła wydrukować szkielet mamuta! 

Logo

Miejsce dla wszystkich chcących tworzyć biznes związany z drukiem 3D, hardware i IoT.

Kategorie


 • Drukarki 3D
 • Filemanty
 • Akcesoria
 • Usługi
 • Współpraca

Kontakt


 • Materialination Group Sp. z o.o.
  Edmunda Wasilewskiego 20/1
  30-305 Kraków
  NIP: 6751505353 KRS: 0000519096
 • kontakt@materialination.com
 • +48 512 188 715