Fundusz inwestycyjny Arkley uruchamia akcelerator dla startupów hardware

Arkley – Fundusz VC specjalizujący się w inwestycjach w projekty hardwarowe (w swoim portfolio maja takie projekty jak Zmorph, BIVROST,  Tespack czy Lovely) uruchamia swój program akceleracyjny dla startupów. Informujemy o tym z tym większą przyjemnością, ponieważ jako Materialination zostaliśmy partnerem akceleratora i swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami będziemy wspierać zarówno Arkley jak i startupy, które zdecydują się przystąpić do akceleratora.

O Programie

Akcelerator jest bardzo elastyczny. Nie ma oficjalnych terminów zgłoszeń ani dodatkowych obostrzeń. Wsparcie jest w 100% indywidualne i dopasowane do potrzeb konkretnych projektów. Wierzymy, że indywidualne podejście pozwoli na wydobycie pełni potencjały z projektów, które zdecydują się na współpracę z nami.

„Chcemy odciąć się od dotychczasowego modelu, w którym akceleratory zbierają startupy w jednym czasie i jednym miejscu i zaproponować w pełni indywidualne podejście. Zależy nam na tym, żeby każdej drużynie poświęcić maksymalnie dużo uwagi, ponieważ mocno wierzymy, że to właśnie dobry zespół jest kluczem do sukcesu” – Piotr Wąsowski, założyciel i CEO Arkley.

Podczas trwania programu chcemy dzielić się nie tylko własną wiedzą i doświadczeniem ale również angażować partnerów, z którymi współpracujemy. W zależności od stadium rozwoju, w którym znajduje się Startup jesteśmy w stanie dobrać najlepszy rodzaj wsparcia, tak aby współpraca była jak najbardziej owocna. Rodzaje współpracy, które są możliwe to m.in: rozwój produktu (we współpracy z najlepszymi specjalistami i agencjami hardware), produkcja masowa (również z wykorzystaniem producentów w Chinach), dystrybucja i sprzedaż (z wykorzystaniem sieci kontaktów w EU i USA) i wiele więcej. Od lat tworzymy projekty hardware i mamy opracowany cały proces.

Uczestnictwo w akceleratorze nie gwarantuje pozyskania funduszy/inwestycji, jest to jednak jedno głównych założeń programu.

Startupy

Program akceleracyjny skupia się na poszukiwaniu Ludzi, a nie startupów. Szukamy fantastycznych Zespołów którzy rozwijają projekty w fazie seed lub pre-seed. Dowodem na to, że inwestujemy w Ludzi a nie projekty są założyciele firm, z portfolio funduszu: aż 3 z nich znalazło się na liście Forbes 30 under 30

Jedyne warunki przystąpienia do akceleratora: zebrany zespół + projekt hardware w fazie seed lib pre-seed.

Więcej o programie akceleracyjnym dowiecie się na tej stronie internetowej.

Swoje zgłoszenia do programu można wysyłać również przez poniższy formularz:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

Sprawdź również

24 listopada 2019

Krótka Historia Materialination

Wszystko zaczęło się od społeczności Materialination działa na rynku od 2012 roku. Od samego początku zależało…

21 stycznia 2020

Tworzenie rzeźb w programach 3d

Inspiracją dla tego wpisu był post, który na jednej z grup na Facebooku zamieścił Anton, który…

24 września 2018

Konferencja dla branży druku 3D

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D…

Logo

Miejsce dla wszystkich chcących tworzyć biznes związany z drukiem 3D, hardware i IoT.

Kategorie


 • Drukarki 3D
 • Filemanty
 • Akcesoria
 • Usługi
 • Współpraca

Kontakt


 • Materialination Group Sp. z o.o.
  Edmunda Wasilewskiego 20/1
  30-305 Kraków
  NIP: 6751505353 KRS: 0000519096
 • kontakt@materialination.com
 • +48 512 188 715