W  czwartek 14 marca, w KOMPANY w Krakowie odbyły się świetne warsztaty z modelowania i drukowania 3D. W projekcie organizowanym przez Entrepreneuria i Materialination wzięło udział ponad 40 osób. 

Warsztaty rozpoczęły się od wystąpienia Mary Puacz, która opowiedziała o swoim projekcie entrepreneuria.  Następnie głos zabrał Richard Lucas, Członek Zarządu i Główny Inwestor Materialination, który mówił o potencjalne biznesowym i szansie dla wszystkich osób zainteresowanych tworzeniem ciekawych projektów z wykorzystaniem druku 3D. Pierwszą część warsztatów zamknął Michał Frączek, który  swoją prezentacją, wprowadził uczestników w tematykę druku 3D. Prezentację Michała możecie zobaczyć tutaj:

[slideshare id=16664980&doc=thenewindustrialrevolution-130221015816-phpapp01]

Po prezentacji, Michał ogłosił zadanie projektowe, którym przez kolejne 1,5 h mieli zająć się uczestnicy warsztatów. Zadanie polegało na zaprojektowaniu prototypu portfela. Portfel miał być innowacyjny, oryginalny, a przede wszystkim bardzo ładny . Po zapoznaniu się z zadaniem, grupy przystąpiły do wspólnej pracy. Z pomocą Andrzeja Pawlikowskiego z Materialination, powstało kilka na prawdę dobrych designów, spośród których, uczestnicy wybrali 2 najlepsze projekty, które w najbliższym czasie zostaną wydrukowane!

Już niebawem, w Materialination ruszamy z systematycznymi warsztatami i szkoleniami z projektowania, modelowania i druku 3D. Planujemy również organizację cyklicznych spotkań w luźnej atmosferze, gdzie po krótkich prezentacjach związanych z drukiem 3D będzie czas na networking, rozmowy nie tylko o drukarkach i drinki w dobrej cenie!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w najbliższych wydarzeniach, zapraszamy do pozostawiania swojego adresu mailowego, tak żebyśmy mogli o wszystkim informować Was na bieżąco.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich warsztatów: