Przedstawiamy listę najlepiej sprzedających się produktów Shapeways w sierpniu. Jest to na pewno wartę uwagi, gdyż jest to rynek produktów 3D z naprawdę ogromnym wyborem. Być może znajdziecie tu coś bez czego nie możecie się obejść!

1) CW Blackjack Upgrade “Gun-Axe”

Najlepiej sprzedającym się przedmiotem w sierpniu jest “Gun-Axe”, czyli ulepszenie do figurki Combiner Wars Legends Blackjack zaprojektowane przez fakebuster83. Jak pokazuje Youtube część ta przyczepiania jest do klatki piersiowej transformersa Menasora lecz może także być używana jako topór do walki.

2) Kraken/Eldritch D20

Ten dziko wyglądający obiekt faktycznie ma jakiś cel! Nie jest to tylko przerażająca masa, lecz dwudziestostronna kostka do gry, która naprawdę działa. To prawie całe 3 cale (7,1cm), które idealnie nadają się do kolekcji kości do gier. Według projektanta NVenom8Designs, nadaje się ona do  “Call of Cthulhu”, “7th Sea”, “Skulls and Shackles” oraz innych kampanii w dowolnym systemie RPG.

3) DNA200 v1 Faceplate+uchwyt na ekran+przyciski

Nie byłem do końca pewny co to jest to całe DNA200 i do czego służy. DNA200 jest to cyfrowy przełącznik trybu regulacji mocy DC-DC dla osobistych parowników. W przedziale cenowym 12,76 $ – 17,56 $ możemy dostać płytę czołową oraz uchwyt do ekranu i przycisków dla DNA200.

4) Pocket Clip for FitBit Flex

Ten mały klips jest przeznaczony, aby bezpiecznie trzymać wasz Fitbit Flex. Można go przyczepić do kieszeni bądź innej części ubrania bez ryzyka zgubienia go. Jest łatwy do przyczepienia i dostępny w różnych kolorach za jedyne $ 8.99.

5) Keyboard Mounts for C64C Case

Choć C64C został wydany w 1986 roku to nadaje się na zamontowanie klawiatury do wszystkich obecnych rozmiarów płyt głównych. Uchwyty te, zaprojektowane przez Tommes,  są dostępne za $ 24,00 z Shapeways.

6) Thorn Dice Set with Decader

Ten zestaw zawiera 7 kości: d4, d6, d8, d10, decader d10, d12 i d20. Projektant (Wombat) twierdzi, iż pomimo, że kości są kolczaste to nie rysują stołu. Zestawy dostępne są w różnych kolorach z plastiku lub metalu. Najdroższy zestaw kosztuje $ 127.

7) Pebble Time cover/ bumper

Jeśli posiadasz nowego SmartWatcha Pebble Time i potrzeba Ci ochronnej okładki do niego to jest to produkt specjalnie dla Ciebie. Jest bardzo cienka i zachowuje elegancki styl zegarka. Okładka może być przyczepiona również podczas ładowania, więc raz założoną, nie trzeba już zdejmować. Jest ona dostępna w sklepie Shapeways w różnych kolorach za $ 9.99.

8) GoPro Helmet NVG Mount

Kask działa jako uchwyt do kamery GoPro dając widok z pierwszej osoby. Zgodnie z instrukcjami projektanta, trzeba podłączyć kamerę, przyczepić do krawędzi kasku i zatrzasnąć. Wszystko czego nam potrzeba to śruby i nakrętki, które znajdują się w zestawie kamery GoPro. BrainExploder Creations sprawiło, że użytkowanie kamery stało się o wiele łatwiejsze.

9) Evolv DNA200 Case with Buttons

Przedstawiamy wydrukowane 3D euti na DNA200 Evolv. Jest on dość drogi gdyż w porównaniu do Mamu Mods kosztującego $ 12.76, kosztuje on $ 42. Niezależnie od wyboru na pewno będziecie zadowoleni z własnego, wydrukowanego w drukarce 3D etui na DNA200.

10) Celtic Dice Set

Przed nami kolejny zestaw kości bardzo popularny w tym miesiącu na Shapeways. Ten jest celtycki zaprojektowany przez eondesigner, który zawiera 6 kości dostępnych z różnych metali, w tym: stali nierdzewnej, polerowanej i matowego złota, polerowanego i matowego brązu,  polerowanego niklu lub szarej stali bądź matowej stali czarnej. Każdy zestaw, niezależnie od wybranego metalu wacha się w przedziale cenowym 75 $ – 99 $.