Profesjonalny Serwis Drukarek 3D

 

Serwis Drukarek 3D

Profesjonalny Serwis Drukarek 3D

W  Materialintion uruchomiliśmy profesjonalny serwis drukarek 3D. Do Krakowa możecie wysyłać lub przywozić wszystkie drukarki 3D (FDM), z którymi macie jakikolwiek  problem – na pewno będziemy mogli pomóc.

Naprawiamy i składamy RepRapy, do których złożenia nie wystarczyło Wam czasu i/lub motywacji i które zamiast drukować stoją w rozsypce czekając na lepsze czasy Rozwiążemy również problemy z drukarkami, które uległy uszkodzeniu, nie działają poprawnie, wymagają przeglądu lub wymiany części. Przyjmujemy sprzęt zarówno na przegląd  i konserwację jak i wymagające gruntownego remontu.

Zanim wyślecie do nas drukarkę konieczny jest kontakt mailowy z dokładnym opisem usterki, informacjami o modelu drukarki oraz zdjęciami, które pozwolą nam lepiej zdiagnozować wszystkie problemy. Po mailowym zgłoszeniu awarii indywidualnie ustalimy formę i czas wysyłki/dostarczenia drukarki do warsztatu. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: print@materialination.com

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a niedługo także  z Europy! Zgromadziliśmy spory zapas części zamiennych, tak aby możliwie szybko uporać się z większością typowych usterek. Zależy nam na szybkim i profesjonalnym serwisie. Na wykonane naprawy i części zamienne udzielamy gwarancji.

Za serwis drukarek 3D odpowiedzialni są bardzo doświadczeni specjaliści, od dawna powiązani z branżą, mający na koncie wiele napraw, upgreadów a nawet własne konstrukcje drukarek 3D.